fbpx
  • a1.png
  • b1a.jpg
  • b1b.jpg
  • b1c.jpg
  • b2a.jpg
  • b2b.jpg
  • b3a.jpg
  • b3b.jpg

Rok 2016 zakończyliśmy tradycyjnym koncertem „Dzieci śpiewają kolędy” w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza. Gospodarzem koncertu, który odbył się w sobotę 29 grudnia 2016 r., było Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Bohaterami koncertów – wykonawcami – były dzieci i młodzież śpiewająca w parafialnych chórach dziecięcych Diecezji Cieszyńskiej: Hażlacha i Zamarsk, Pruchnej, Skoczowa, Cieszyna, Cisownicy, Bażanowic i Jastrzębia oraz chór LOTE/GTE. Koncert zakończył się kolędą „Bóg się rodzi” – w podniosłym nastroju wykonali ją wszyscy chórzyści wraz z widownią.

Osoby, które wybrały się na nasze koncerty, mogły nie tylko wysłuchać śpiewu młodych artystów, ale także wziąć udział w loterii fantowej. Bardzo atrakcyjne nagrody wzbudziły wiele emocji wśród tych, którzy zakupili losy. Tradycyjnie w organizacji koncertów dużą pomocą służyli rodzice naszych uczniów. To właśnie Rady Rodziców LOTE i GTE zorganizowały świetnie zaopatrzone bufety. Pyszne kanapki, ciasta, słodycze oraz napoje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Cały dochód z loterii i bufetu, jak co roku, zostanie przeznaczony na pomoce dydaktyczne w naszych szkołach.

Już teraz zapraszamy na następny koncert kolęd za rok!

 

      |